Sık Sorulan Sorular

Nasıl Kayıt olurum?

Akademi'ye kaydolmak için  Kayıt ol  linkine tıklayarak üyelik oluşturabilirsiniz. Üyelikten sonra kurslara ve özel topluluğa erişmek için kursu satın almanız gerekmektedir. 

Ödeme tek seferlik mi? 

Evet, tek seferlik ödeme ile satın aldığınız eğitime ömür boyu erişim hakkınız olacak. Aylık ödeme yapmayacaksınız. 

Eğitimlere erişimim ne kadar süre olacak?

Satın aldığınız eğitime ömür boyu erişim hakkınız vardır. Eğitimler düzenli bir şekilde güncellenecek olup, güncellemeler için de ekstra ücret ödemeden eğitimlere ömür boyu erişebileceksiniz. Ömür boyu erişime kurs içerisindeki, canlı yayınlar, özel etkinlikler de dahildir. 

Şifremi unuttum nasıl sıfırlarım?

Şifremi unuttum bölümüne tıklayarak yeni şifre talep edebilirsiniz. Yeni şifre oluşturma linki mail adresinize gönderilecektir.

Sınırsız Erişim nedir?

Sınırsız Erişim: Akademi'deki tüm kursları toplu bir şekilde daha ekonomik fiyata satın alma olanağı sağlayan bir pakettir. Sınırsız erişimi satın aldığınızda akademide satın aldığınızda yayında olan tüm kurslara erişim hakkınız olur ve kurslar profilinize tanımlanır. Yeni gelecek eğitim güncellemeleri de bu pakete dahildir. Fakat satın alımdan sonra yayınlanan yeni kurslar pakete dahil değildir. 

Eğitim videolarını bilgisayarıma indirebilir miyim?

Ders içeriklerine web sitemiz üzerinden ulaşabilirsin. Videolara erişim hakkınız dersi tamamladıktan sonra da devam eder.

Eğitimler nasıl gerçekleşiyor?

Kayıt olduğunuz eğitim otomatik profilinize tanımlanacak ve web sitemiz üzerinden derslere erişebileceksiniz. Eğitimle bilgisayardan, tabletinizden ve telefonunuzdan istediğiniz zaman istediğiniz yerde katılabileceksiniz.

Eğitim sonunda katılım belgesi veriyor musunuz?

Evet, eğitimi başarıyla tamamladığınızda kurs panelinden ya da başlangıç bölümünden size özel sertifikayı indirebileceksiniz.

Eğitim sonrası destek sağlıyor musunuz?

Eğitim platformu içerisinde ister Soru&Cevap bölümünden isterseniz de doğrudan eğitmene mesaj atarak tüm sorularınıza cevap bulabileceksiniz. Ayrıca eğitimdeki topluluk bölümünden de paylaşımlar yapabilecek. Sorularınıza cevap bulabileceksiniz. Tüm soruları her sabah cevaplıyor olacağız.

Canlı Yayınlara nasıl katılacağım?

Akademi'ye kaydolduğunuzda '' Başlangıç'' sayfasında yaklaşan canlı yayınları görebilecek. Tek tık ile katılım sağlayabileceksiniz. Ayrıca yaklaşan özel canlı yayınları hem topluluk bölümünden hem de mail yoluyla haber veriyor olacağız.

Eğitimleri telefonumdan izleyebilir miyim?

Evet, akademinin tasarımını telefon ve tabletlere uygun bir şekilde optimize ettik. Böylece tüm cihazlarınızdan eğitimlere katılabilirsiniz.

Farklı sorularınız varsa cevaplamaktan mutluluk duyarız.

Ad
Soyad
E mail adresiniz
Sorunuz-Mesajınız
Bize ulaştığınız için teşekkürler

En kısa sürede dönüş yapacağız.

Created with